SKUP I SPRZEDAŻ OWOCÓW JAGODOWYCH I TRUSKAWEK DESEROWYCH

Firma Buyberry powstała w roku 2017. Siedziba naszej firmy zlokalizowana jest w południowej Polsce w okolicach Krakowa.

Dynamicznie rozwijający się rynek owoców miękkich deserowych polskich plantatorów sprawił, że Polska w ostatnich latach stała się jednym z liderów w produkcji owoców jagodowych w Europie.

Położenie geograficzne naszego kraju i warunki klimatyczne sprawiają, że owoce miękkie wyprodukowane przez naszych plantatorów wyróżniają się nie tylko najlepszym i niepowtarzalnym smakiem, ale również plonowaniem w czasie, kiedy kończą się zbiory na południu Europy.

Działalność naszej Firmy nakierowana jest na skup i sprzedaż świeżych owoców miękkich, nie tylko w Polsce, ale również na rynkach wielu krajów europejskich. Odpowiadając na potrzeby naszych klientów dokładamy wszelkich starań, aby nasze owoce cechowała najwyższa jakość. Posiadamy wielohektarową plantację powtarzającej owocowanie truskawki deserowej w uprawie pod osłonami. Wdrożenie nowatorskich rozwiązań i nowoczesnej technologii pozwala nam na zbiór owoców o najwyższej jakości.  Posiadamy również chłodnie, które gwarantują nam utrzymanie stałej świeżości owoców. Wysokie standardy pracy i rozwoju, a także niskie ceny i szeroka oferta są gwarancją naszego sukcesu.

Podejmując współpracę z naszą Firmą mogą być Państwo pewni, że stawiamy tylko na wysoką jakość produktów i olbrzymie doświadczenie naszych pracowników.

Zapraszamy do współpracy!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *