Sadzonki

W ofercie naszej Firmy znajdziecie Państwo odmiany sadzonek truskawek deserowych powtarzających owocowanie. Odmiany truskawki kalifornijskiej „San Andreas” i „Monterey” idealnie sprawdzą się zarówno w warunkach uprawy pod osłonami, jak również w warunkach uprawy polowej.

Truskawki „San Andreas” i „Monterey” to odmiany bardzo plenne. Cechują się dużymi symetrycznymi, intensywnie czerwonymi i słodkimi owocami, które bardzo dobrze znoszą transport. Odmiany te wyróżnia także bardzo dobra zdrowotność.

Zachęcamy Państwa do bezpośredniego kontaktu z nami  w celu omówienia szczegółów i uzyskania informacji o cenach. Składając zamówienie wcześniej gwarantują sobie Państwo stosowną ilość sadzonek z odpowiednim wyprzedzeniem.

Sadzonki można zamówić w preferowanym przez Państwa terminie. W przypadku bardzo dużych zamówień hurtowych najbardziej optymalnymi formami dostawy są: odbiór osobisty, dostawa dedykowanym transportem współpracującej z nami firmy transportowej lub dostawa naszym transportem (po uprzednim ustaleniu warunków).

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *